Bilboko AEK-ko euskaltegiak: www.aek.eus/blogak/bilbo/es Santutxu AEK Arbidea 21 - 944117656 - santutxu@aek.org Matxintxu AEK Ramon y Cajal 8 - 944752233 - matxintxu@aek.org Larrako AEK Larrako Torre 24 - 944470224 - larrako@aek.org Urtats Irala AEK Kirikiño 22 - 944211304 - urtats@aek.org Indautxu AEK Urkixo 88 - 944413474 - indautxu@aek.org Zorrotza AEK Zalbidea 7 - 944414920 - zorrotza@aek.org Lizardi AEK Perro kalea 1 - 944168200 - lizardi@aek.org

SANTUTXUKO INAUTERIAK!!!

ots 21 None

Inauteriak asteburuan zehar izan dira eta ekintza andana izan ditugu, desfilea, bazkaria eta hemen ikusten duzuen buruarinen kalejira.
AISA

2023 ira 13 None

EUSKARARA HURBILTZEKO HARRERA IKASTAROA CURSO DE EUSKERA PARA MIGRANTES
BIRIBILKO

2023 ira 13 None

BILBOKO MERKATARI ETA OSTALARIENTZAT EUSKARA IKASTAROEN ESKAINTZA OFERTA DE CURSOS DE EUSKERA PARA EL COMERCIO Y LA HOSTELERÍA DE BILBAO
BIRIBILKO 2023/2024

2023 ira 13 None

BILBOKO MERKATARI ETA OSTALARIENTZAT EUSKARA IKASTAROEN ESKAINTZA OFERTA DE CURSOS DE EUSKERA PARA EL COMERCIO Y LA HOSTELERÍA DE BILBAO