Bilboko AEK-ko euskaltegiak: www.aek.eus/blogak/bilbo/es Santutxu AEK Arbidea 21 - 944117656 - santutxu@aek.org Matxintxu AEK Ramon y Cajal 8 - 944752233 - matxintxu@aek.org Larrako AEK Larrako Torre 24 - 944470224 - larrako@aek.org Urtats Irala AEK Kirikiño 22 - 944211304 - urtats@aek.org Indautxu AEK Urkixo 88 - 944413474 - indautxu@aek.org Zorrotza AEK Zalbidea 7 - 944414920 - zorrotza@aek.org Lizardi AEK Perro kalea 1 - 944168200 - lizardi@aek.org

SAN JUANAK SANTUTXUN!

None

Santutxuko Jai Batzordeak, pandemia eta gero, berriz ere San Juan bezpera gaua antolatu du. Mila esker.
22/23 ikasturterako AURREMATRIKULA zabalik!

None

Zabalik dugu datorren ikasturterako AURREMATRIKULA kanpaina. Zatoz eta hainbat abantaila lortuko duzu:– Aurtengo matrikula prezioa mantenduko zaizu – %5eko deskontua izango duzu –...
Irailerako eskaintza

None

HABEren lehenengo deialdian zatiren bat gainditu ez baduzue, aukera daukazue irailean autoikaskuntza bidez azterketa prestatzeko ikastaroa eskainiko dugu. B2 eta C1 mailetarako izango da.
Aurrematrikulazioa

None

Ekainaren 30era arte aurrematrikula egiteko epea zabalik dago. Aukera baliatuz gero, hainbat abantaila izango dituzue: deskontuak, malgutasuna ordainketetan, lekua ziurtatu taldeetan… Aurrez ...